Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Dětská židlička HIRO

Naše zbrusu nová židlička HIRO a stolička STOOL jsou nejnovějšími přírůstky do rodiny Charlie Crane.

Tato malá designová židle (vyrobená z odřezků dřeva houpačky LEVO) se svými zaoblenými křivkami elegantně zapadne do každého interiéru. Židlička HIRO je určena pro děti od 18 měsíců a stane se spojencem vašeho dítěte, až bude číst své první knížky nebo sedět po vašem boku u konferenčního stolku.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
3 490 Kč
Charlie Crane Dětská židlička HIRO
Charlie Crane Židlička HIRO
Novinka

  • Rozměry smontované židle: 40 x 45 x 40 cm.
  • Výška sedáku: 21 cm
  • Složení: buková překližka
  • Židle HIRO je určena pro děti od 18 měsíců.
  • Vyrobeno z odřezků dřeva LEVO bouncer.

Údržba:

Dřevěnou konstrukci očistěte čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte kapaliny, rozpouštědla, ředidla, alkohol, brusné prostředky apod.

Balení obsahuje:

  • 1 bukový rám HIRO s opěradlem
  • 1 sáček šroubů
  • 1 uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1