Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Blogerka Pája Betty - MÉ NEZBYTNOSTI PRO PRVNÍ TRIMESTR

Jaké byly nezbytnosti pro 1. trimestr pro známou lifestylovou blogerku Paju.betty? Jukněte na nový článek na jejím blogu.

Náš olejíček od Bloom and Blossom patří mezi její MUST HAVE!

Olej na rostoucí bříško

Jeden z velkých strašáků v těhotenství jsou pro mě strie, proto se mažu od prvních dvou čárek na těhotenském testu. Nejprve jsem se mazala krémy, které jsem měla doma a hledala krém, či olej určený přímo na těhotenské bříško. Hledala jsem dlouho až jsem narazila na kosmetickou značku určenou pro maminky Bloom and Blossom. Nelenila jsem a z Anglie si objednala první balíček, který mi šel přes 14 dní. I když to k nám šlo tak dlouho, byla jsem za olej a sprchový gel bez parfemace moc ráda. Poté jsem díky Alici z blogu Mámou stylově zjistila, že v Čechách je nový e-shop Made for Moms, který právě Bloom and Blossom prodává a navíc, dělá krásné maminkovské sady. Určitě se tam mrkněte. Zpět ke kosmetice. Přestože preferuji krémy před oleji, tenhle je výjimkou. Má ideální velikost do ruky a neteče. Stačí jej zmáčknout a potřebné množství máte v dlani. Pokud nejste olejové, mám vyzkoušený i krém, který si mažu na celé tělo … a na bříško olej. Přijde mi, že je ta péče intenzivnější. Olej je 100 % přírodní a obsahuje mandlový, jojobový olej, yang yang olej, extrakt z květu měsíčku či přesličky a další. Samé hezké věci. Kromě toho používám i jejich koupelový a sprchový gel, který je z 99 % přírodního původu a bez parfemace. Hodí se tak pro všechny v prvním trimestru a během kojení.