Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Nástěný přebalovací pult NOGA

Propadněte eleganci a designu nástěnného přebalovacího pultu NOGA, který šetří místo v dětském pokoji nebo koupelně tím, že se v době nepoužívání zavírá ke zdi. Díky úložnému prostoru a pohodlné přebalovací ploše je tento přebalovací pult ideálním spojencem pro optimalizovaný přebalovací prostor. Tento praktický nástěnný přebalovací pult lze upevnit v libovolné výšce, což zaručuje pohodlí, které při přebalování dítěte potřebujete.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
16 990 Kč
Charlie Crane Nástěný přebalovací pult NOGA
Charlie Crane Nástěný přebalovací pult NOGA 3
Novinka

  • Použití od narození do 36 měsíců (15 kg)
  • Splňuje evropskou normu EN12 221
  • Dodává se ve smontovaném stavu
  • Montáž na stěnu pomocí 5 šroubů. Dodávané šrouby a hmoždinky jsou určeny pro pevné stěny. Stůl lze také zavěsit na dutou stěnu pomocí hmoždinek a šroubů typu Molly (nejsou součástí dodávky).
  • Rozměry v zavřeném stavu: V90 x Š70 x H25 cm
  • Rozměry v otevřeném stavu: V90 x Š70 x H91 cm
  • Čistá hmotnost: 17,7 kg
  • Přebalovací podložka NOGA se prodává samostatně

Materiál:

  • Struktura stěny: dubové lamino (exteriér).
  • Dvířka: evropská březová překližka (interiér), matný bílý laminát (exteriér).

Údržba:

Tento výrobek lze čistit čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte kapaliny, rozpouštědla, ředidla, alkoholy, brusné prostředky apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1