Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Charlie Crane Přebalovací pult PAGO

Přebalovací pult PAGO z bukového dřeva, inspirovaný pagodami Dálného východu, je díky dvěma mírně prohnutým odkládacím přihrádkám krásný a praktický zároveň. Jeho elegantní, moderní design harmonicky zapadne do interiéru každé ložnice, dětského pokoje nebo koupelny. Je stabilní a pevný a lze jej používat od narození až do hmotnosti 15 kg. Její zvýšené boky zajišťují, že dítě lze přebalit v naprostém bezpečí.

Jeho přebalovací podložka, vyrobená ve Francii, je vyplněna recyklovanou pěnou ORBIS, která zajišťuje měkkost a pohodlí.

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.6.2024
12 990 Kč
Charlie Crane Přebalovací pult PAGO
PAGO 6
Novinka

Přebalovací stůl:

 • Rozměry smontovaného výrobku: 60 x 72 x V100 cm
 • Splňuje evropskou normu EN1221-1:2008
 • Tento přebalovací pult je určen pro děti od narození do 15 kg.

Přebalovací podložka :

 • Pro použití s přebalovacím pultem PAGO
 • Prošívaná
 • Neodnímatelná
 • 63 x 52 x 3 cm
 • Čistá hmotnost: 250 g

Materiál přebalovací pult :

 • Konstrukce: masivní buk
 • Desky z bukové překližky, matný lak na vodní bázi

Materiál podložka:

 • Látka: tkanina: Materiál: 100% bavlna
 • Prošívání a výplň: Matrace: 100% bavlna: Materiál: 100% polyester
 • Výplň: 100% polyester: Materiál: 100% recyklovaná pěna ORBIS

Údržba:

Dřevěnou konstrukci očistěte čistým, suchým a měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte kapaliny, rozpouštědla, ředidla, alkohol, brusné prostředky apod. Nesundávejte potahy a/nebo neperte matraci v pračce. Pouze povrchové čištění: Před použitím nechte matraci uschnout na vzduchu a poté ji jemně vyčistěte vlhkou houbou a jemným čisticím prostředkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charlie Crane je pařížský výrobce nábytku pro miminka a děti. Společnost, kterou v roce 2013 založil Thomas Lépine, má ambici tvořit vždy krásný a stylový nábytek, který vtiskne jednoduchost a čistotu do dětského světa a stírá hranice místností v našich současných interiérech. Díky výtvorům Charlie Crane jsou rodiče hrdí na to, že mohou po celém domě vystavovat nábytek svých dětí. Dětská houpačka je integrována do dekorace obývacího pokoje; dětská židle ladí k jídelnímu stolu a ostatním židlím a dětská postýlka se stává uměleckým dílem! 

Spolupracují především s designéry. Tato nová francouzská generace, která s sebou nese jednak tradici technické dokonalosti - zejména tradici francouzských průkopníků padesátých let (Prouvé, Perriand, Hitier…) - ale také tuto otevřenost vůči mnoha cizím vlivům. Zejména skandinávský design 50. a 60. let a nedávný Vegetal Design.

První produkty Charlie Crane - lehátko LEVO a přebalovací stůl NOGA - vytvořili dva designéři vyškolení ve škole Boule: Erick Demeyer a Steven Leprizé, kteří společně pracovali ve studiu ARCA. Židli TIBU navrhlo designové duo Gaspard Tiné-Berès a Tristan Kopp ze studia Re-Do. Postel MUKA a kolébka KUMI od samotného Gasparda Tiné-Berèse a stůl BAKI od Ericka Demeyera.

Charlie Crane upřednostňuje ušlechtilé a přírodní materiály, jako je ohýbané dřevo, což umožňuje tvarovat složité tvary a nabízet zakulacené předměty. Ideální sladkost pro děti. Výhodou této techniky je, že je mnohem přesnější než montáž dřevěných dílů, což umožňuje vyrábět díly vynikající kvality za přijatelné náklady. Zmíníme také kov, a to zejména trubky, které opět umožňují tvarovat složité a zaoblené tvary.

V posledních několika sezónách Charlie Crane spolupracuje s dalšími textilními společnostmi na míchání vlivů. Patří mezi ně Little Cabari, My Moumout, Le Petit Lucas du Tertre a v budoucnu Milinane.

KUMI-Ambiance-Large-1