Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Apolis Nákupní taška

S nákzpní taškou Apolis s dlouhou rukojetí zvládnete vše. Tato nejprodávanější velká taška má delší měkká kožená ucha pro snadné přenášení, pevnou vnitřní podšívku odolnou proti rozlití a elegantní vzhled, který jistě zaujme.

Dokonalý doplněk pro každou ženu, mámu, BOHYNI!

Taška na každodenní použití po několik let. Je dostatečně pevná, aby udržela náklad o váze 45 kg.

Dostupnost Skladem
1 990 Kč –20 % 1 590 Kč
Apolis Nákupní taška
Apolis Nákupní taška 24
Akce Tip
1 990 Kč –20 %

Proč jsme se pro tašky Apolis rozhodly se dočtete va našem článku na Blogu.

MÍSTO VÝROBY: 
Saidpur, Bangladéš

SLOŽENÍ A ROZMĚR
Rozměry: 31,75 cm šířka, 38 cm výška, 14 cm hloubka, vnitřní kapsa o rozměrech 12,5 x 18 cm, popruhy 28 cm 
Přírodní materiál: 100% přírodní zlaté jutové vlákno sklízené v Bangladéši
Voděodolná podšívka: 100% polyuretan
Pevná: Unese více než 45 kg
Kožené popruhy: Vyztužené starožitnými niklovými nýty

Podpora pracujících matek v Bangladéši
Věděli jste, že svým nákupem pomáháte prolomit kruh chudoby? Matky, které ručně vyrábějí vaši tašku, dostávají díky projektu Bangladéš Fair Trade mzdu, roční dividendy ze zisku a penzijní fond, který jim pomáhá plnit jejich sny.

Umístění: Saidpur, Bangladéš
Tovární kód: BAN-LAT33.7099/LON90.4071
Zaměstnanci: 200+

Jaký je příběh továrny? Po válce v roce 1971, která vedla k založení Bangladéše a přinesla s sebou chudobu a nemoci, začala společnost Saidpur Enterprises v roce 1976 jako projekt na pomoc matkám s podvyživenými dětmi, které se zaměstnaly výrobou ručních výrobků z juty, a nyní podporuje řemeslníky, kteří prodávají pro větší exportní trh fair trade. Poskytuje také literární kurzy, školení o výživě, zákonných právech žen, osvětě v oblasti vzdělávání a financí.

Apolis pomáhá v Bangladéši

Jak vznikají tašky Apolis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


 
Váš nákup pomáhá utvářet svět, ve kterém žijeme.
 
Náš model propagace prostřednictvím průmyslu je revolučním způsobem, jak využít sílu podnikání k vytváření společenských změn. Tento model je založen na jednoduché myšlence, že lidé mohou žít lepší život, pokud mají rovný přístup na globální trh.
 
 
Tašky pro globální lidi
Věříme, že měny, vlajky a jazyky mají společný základ v lidech. Právě lidé jsou inovátory, zastánci a skutečnými revolucionáři. Apolis je malá skupina místních sociálních podnikatelů, kteří věří, že nejcennějším postupem při vytváření trvalých změn je investování do lidí.
 
 
Investice do lidí
Každou tašku na trhu ručně vyrábějí v Bangladéši stovky matek, které dostávají mzdu s certifikací Fair Trade, roční dividendy ze zisku a penzijní fond. Tašky jsou poté odesílány do Los Angeles v Kalifornii, kde je rostoucí tým 13 lidí potiskne jedinečnými úpravami.