Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

BALA Pěnový válec Hodiny Blush

SPOUSTA PRÁCE, SPOUSTA ZÁBAVY

A nakonec jednoduchý pěnový válec. Nevibruje. Přesýpací válec je navržen tak, aby vás srovnal, zlepšil flexibilitu a urychlil regeneraci. Vaše tělo vám poděkuje.

Vědomě navržený pro jógu, protahování a rehabilitaci.
Vyrobeno z husté, podpůrné pěny.
Součástí balení je 1x Pěnový role Hodiny

Dostupnost Skladem
1 500 Kč
BALA Pěnový válec Hodiny Blush

Tento unikátně tvarovaný válec Bala dodá vašemu cvičení na definici. Tento tvar nabízí řadu pohybů a cviků, které můžete provádět v pohodlí domova. Nebo jej díky jeho odolné velikosti a hmotnosti můžete přenášet do posilovny či na jakékoli fitness lekce.

Zlepší souhru a pružnost vašeho těla, což pocítíte okamžitě po jednom použití. Byl také navržen s ohledem na rehabilitaci, může pomoci při zotavování a dokonce má měkkou texturu, která nedráždí pokožku. Díky tvaru přesýpacích hodin se snadno skladuje.

Nechte se inspirovat pár cviky

01. Masáž zadního lýtka
Sedněte si na podlahu s pokrčenou levou nohou a pravým lýtkem opřeným o válec. Váleček umístěte jeden nebo dva centimetry nad Achillovu šlachu. Podepřete se tak, že položíte ruce na podložku mírně za sebe, přenesete část váhy z odpočívající levé nohy, abyste měli tlak na pravé lýtko, a přetočte se o jeden nebo dva centimetry dopředu, aby se válec přiblížil k vašemu kolenu. Pomalu vraťte válec do výchozí polohy nad Achillovu šlachu. Jakmile najdete těsné místo, ohněte a natáhněte kotník, jako byste sešlápli plynový pedál, a opakujte na druhé straně. Uvolněte se.

02. Masáž horní části zad
Lehněte si zády na zem. Pod horní část zad si položte válec a zkřižte ruce před sebou, přičemž lopatky protáhněte. Zvedněte boky od země a přeneste váhu na válec. Přeneste váhu na jednu stranu a převalujte horní až střední část zad, poté strany vystřídejte. Uvolněte ramena.

03. Masáž dolní části zad
V sedě si položte válec pod spodní část zad. Zkřižte ruce před sebou a protáhněte ramena. Zvedněte boky od podlahy a zakloňte se, přičemž váhu udržujte na spodní části zad. Nyní se přetočte dozadu a dopředu, přičemž udržujte váhu mimo páteř a na svalech na jedné její straně. Převalte se přes spodní část zad a opakujte na druhou stranu. Vaše spodní část zad vám poděkuje!

04. Masáž boční strany stehen
Lehněte si na bok, spodní nohu položte na válec mezi kyčlí a kolenem a horní nohu překřižte před sebou. Na spodní nohu přeneste tolik váhy, kolik je únosné. Převalujte nohu přes válec od kyčle ke koleni a opakujte na opačné noze. Dopřejte této ignorované oblasti trochu lásky!

05. Masáž hamstringu
Vsedě natáhněte nohy přes válec tak, aby byl umístěn na zadní straně horních končetin. Ruce položte na stranu nebo za sebe, abyste si pomohli podepřít váhu. Pomocí rukou zvedněte boky od podlahy a přeneste váhu na válec na jednu nohu. Uvolněte hamstringy nohy, kterou protahujete. Přejeďte válečkem oblast od pod kyčlí až nad zadní část kolene a opakujte na opačné noze. Uvolněte se.

06. Masáž přední strany stehen
Lehněte si obličejem dolů na podlahu, váhu těla podpírejte rukama nebo předloktími. Pod jednu nohu umístěte válec a tuto nohu držte nad zemí. Přeneste na natahovanou nohu tolik váhy, kolik je vám příjemné, a rolujte od kolena výše až pod kyčel a opakujte na opačné straně. Uvolněte čtyřhlavý sval.

07. Masáž zadku
Sedněte si zadkem na horní část válce. Pokrčte kolena a poté překřižte jednu nohu tak, aby kotník byl nad kolenem. Přeneste váhu na stranu zkřížené nohy a převalujte hýždě, dokud neucítíte napětí, a opakujte na opačné straně. Zotavení této oblasti je zásadní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Bala věříme, že krásné a funkční fitness vybavení změní způsob, jakým se pohybujete. Protože chápeme, že váš život zahrnuje cvičení, ale není výhradně definován jím. Sport je hra! A my chceme, aby vás tahle hra bavila.

Balla intro

Bala jsme založili "na ubrousku" v roce 2018, kdy jsme nakreslili naše první nápady na to, co se nakonec stalo Bala Bangles.Stejně jako vy jsme se unavili z ultra-seriózního a exkluzivního průmyslu fitness, který tvoří řada značek, které vypadají stejně a hrají podle stejného scénáře; průmyslu, který je definován nereálnými očekáváními a zklamáním.

Dva roky jsme každou objednávku odesílali ručně. Na stěnu naší garáže jsme tehdy napsali tato slova:

Dobré věci se dějí těm,Dobré věci se dějí těm, kdo se potí.

kdo se potí.

V Bala věříme, že forma a funkce by měly spolu existovat. Že móda a fitness jdou ruku v ruce. Že samotný design může inspirovat pohyb.

Jsme tu, abychom vás zbavili práce s cvičením. Abychom všem umožnili se pohybovat prostřednictvím kreativity a sebevyjádření.

Naše nabídka produktů zahrnuje známé doplňky v nových barevných kombinacích a dosud nevídané vybavení, které se vymyká běžným stereotypům fitness.

Hra je tady, aby zůstala.

Natalie + Max
Manželka + manžel
Zakladatelé, Bala

zakladatelé BALA

NAŠE ZÁSADY: 

1. HRAVOST!

Kdysi dávno byla hra to jediné, co jsme znali. Ale - náhle, bez varování - se pohyb změnil. Proč tak vážně? Bala je pohybová společnost, která je tu proto, aby znovu oživila fitness. Abyste se při něm cítili jako při hře.

BALA CVIČENÍ S KRUHEM2. DESIGN

Výrobky Bala jsou designově jednoduché. Koneckonců, kdo říká, že fitness produkty musí být složitě propojené a poskládané, aby byly účinné? Nechte je v obývacím pokoji a používejte je díky tomu častěji.

BALA POSILOVÁNÍ3. INKLUZE

Patříte mezi příznivce cvičení? Tak to je paráda. Bala není vyhrazena jen pro ultravysoké, ultramladé, ultranamakané nebo ultra-cokoliv. Bala je pro vás, ať už jste kdokoli.

CVIČENÍ S BALA

4.BEZ HRANIC

Osvoboďte se od hranic posilovny. Fitness výrobky by neměly být opatřeny zástrčkou. Cvičte kdykoli, kdekoli a jakkoli se vám zlíbí.

BALA PROTAHOVÁNÍ