Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

LOLA&LYKKE Chytrá elektrická odsávačka mléka

Tato malá, tichá a mobilní bezdrátová elektrická odsávačka mateřského mléka je ideální pro maminky na cestách, protože ji můžete používat kdekoli a kdykoli nebo odsávat mléko přímo do sáčků. Elegantní design obsahuje pouze 5 dílů, které se sestavují bez visících hadiček nebo drátů - odsávání nebylo nikdy jednodušší. Kompaktní, ale výkonná sací síla zajišťuje maximální výkon odsávání, takže můžete v klidu odsávat s větším pohodlím, větší kontrolou a o 20 % více mléka.*
 
*Balení obsahuje prsní štít o velikosti 24 mm.
 
Dostupnost Skladem
3 900 Kč
LOLA&LYKKE Chytrá elektrická odsávačka mléka
LOLA&LYKKE Chytrá elektrická odsávačka mléka 1
Tip
Zvolena jako nejlepší odsávačka mateřského mléka roku 2023
 
Maminky zvolily tuto výkonnou chytrou odsávačku mateřského mléka jako nejlepší elektrickou odsávačku mateřského mléka již 3 roky po sobě! Jemné, ale účinné odsávání je navrženo tak, abyste měli pocit, že vaše dítě kojíte, a optimalizuje tok mléka. Snadno se sestavuje a díky našemu intuitivnímu designu šetří váš čas, takže jste vždy připraveni na odsávání.

 • Kompaktní design pro snadné čištění a odsávání na cestách
 • Tiché a diskrétní odsávání
 • Úroveň sání na nemocniční úrovni pomáhá zvyšovat přísun mléka
 • Chytrý dotykový displej pro snadné sledování odsávání
 • Šetřete čas a čerpejte přímo do sáčků na mléko
 • Uzavřený systém, který zabraňuje zadržování mateřského mléka.

LOLA&LYKKE Chytrá elektrická odsávačka mléka_5

Odsávejte chytřeji, bez omezení

Vyrobeno pro pohyb, takže můžete pumpovat bez omezení.

Žádné hadičky. Žádné kabely. Větší pohodlí, větší mobilita, více mléka.
 
Uchovávejte každou kapku

Snadné odsávání, skladování a krmení pomocí stejného sáčku na mléko.

Naše předsterilizované sáčky na mléko představují ideální řešení pro krmení.

 Klíčové vlastnosti

 • Dobíjecí baterie - dobíjecí baterie (1400mAh Li-ion) se nabíjí přes micro-USB a v závislosti na nastavení poskytuje 2 hodiny čerpání.
 • Síla odsávání na nemocniční úrovni - nejvýkonnější osobní odsávačka mateřského mléka s 9 úrovněmi odsávání od 18,9 kPa do 42,9 kPa (141 mmHg - 321 mmHg).
 • Tichý motor - odsávejte klidně s maximální hladinou hluku 45 decibelů.
 • Uzavřený systém - zabraňuje zpětnému toku mléka do motoru a udržuje ho čerstvé s nižším rizikem kontaminace.
 • Bezdrátové provedení - žádné hadičky, žádné kabely - snadné odsávání kdekoli a kdykoli.
 • Technologie Smart screen - funkce digitálního displeje pro snadné sledování a zaznamenávání čerpání.
 • Přizpůsobené pohodlí - mimořádně měkký silikonový prsní štít, 6 stimulačních režimů a 9 úrovní exprese na výběr pro snížení tlaku a optimalizaci toku mléka.
 • Dva způsoby odsávání - odsávejte do láhve NaturalFlow nebo do předem sterilizovaného a nepropustného sáčku na mléko.
 • Sáčky na mléko se dodávají také s adaptéry, takže můžete dítě krmit přímo ze sáčku.
 • Snadné čištění a sestavení - 5 lehkých dílů, které lze vyčistit, a sestavení trvá méně než minutu.
 • Lehká - navržena tak, aby byla kompaktní a přenosná, váží pouhých 290 g.
 • Čtyřfázová inteligentní funkce - stimulace, komprese, automatika a paměť. Dva klinicky testované rytmy čerpání pro napodobení techniky krmení dítěte spolu s funkcemi sledování a záznamu.
 • Bezpečnostní funkce - elektrická odsávačka mateřského mléka se automaticky vypne po 30 minutách používání.
 • Odsávání bez použití rukou - konstrukce "vše v jednom" bez vnějších hadiček nebo šňůr, která umožňuje odsávat bez použití rukou s kojicí podprsenkou, která podporuje odsávačku.
 • Odsávačka neobsahuje BPA - odsávačka a příslušenství jsou vyrobeny z materiálů neobsahujících BPA.
 • Kompatibilní odsávačka - dobíjecí odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvemi NaturalFlow a nepropustnými sáčky na mléko Lola&Lykke.
 • Soulad s bezpečnostními normami EU - výrobek je v souladu s evropským nařízením o zdravotnických prostředcích (MDR) a byl testován na bezpečnost podle evropské normy 14350:2020 Výrobky pro péči o děti - zařízení na pití.
Podrobnosti o výrobku

Bezdrátová dobíjecí odsávačka mateřského mléka

Už vás nebaví být připoutaná ke zdi a zásuvce? Tato ruční elektrická odsávačka mateřského mléka je ideální pro maminky na cestách, jako jste vy. Odsávačku jednoduše dobijete přes micro-USB a můžete odsávat 2 hodiny bezdrátově.
 
Přizpůsobené pohodlí díky chytrému dotykovému displeji

Naše jednoduchá elektrická odsávačka mateřského mléka nejen odsává mléko, ale má i vestavěnou paměť pro záznam odsávání, což je ideální pro vytvoření rutiny odsávání! Díky 6 stimulačním režimům a 9 úrovním odsávání si můžete odsávačku nastavit pomocí chytré dotykové obrazovky tak, aby vám poskytovala co nejlepší pohodlí bez kompromisů ve výkonu.
 
Tichá a diskrétní

Elektrická odsávačka mateřského mléka Lola&Lykke Smart je velmi tichá, takže můžete odsávat diskrétně kdekoli a kdykoli.
 
Lehká na cesty

Ať už vyrážíte na nějaké pěkné místo nebo dojíždíte do práce, naše přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka je kompaktní, takže můžete odsávat kdykoli a kdekoli. Tato odsávačka má pouze 5 částí, díky čemuž je její čištění hračka, a lze ji sestavit za méně než minutu.
 
Kompletní řešení pro krmení

Ušetřete každou drahocennou kapku mateřského mléka tím, že si vyberete, zda chcete odsávat přímo do láhve nebo do sáčku na uchovávání mateřského mléka. Díky našemu chytrému designu můžete k vaku na mléko připojit savičku a okamžitě nakrmit své dítě. Sáčky na mateřské mléko Lola&Lykke jsou předsterilizované a jsou ideální pro krmení a uchovávání mateřského mléka.
 
Velmi měkký silikonový prsní štít

Na výběr jsou 3 velikosti ultra měkkých silikonových prsních štítů, které jsou vyrobeny tak, aby se přesně přizpůsobily vašemu prsu. Prsní štít je navržen tak, aby jemně masíroval váš prs a napodoboval přirozený rytmus sání vašeho dítěte a optimalizoval tak tok vašeho mléka.
 
 

LOLA&LYKKE Chytrá elektrická odsávačka mléka_Instruktážní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lola & Lykke se snaží poskytnout matkám po celém světě nové možnosti, jak převzít kontrolu nad svými individuálními zkušenostmi s mateřstvím. Navrhují a vyvíjí jedinečné produkty pro zdraví i wellness maminek. Jejich jména Lola & Lykke označují sílu, posílení postavení žen a štěstí.

Přechod do rolek matek byl pro obě zakladatelky značky velmi transformující. Navzdory této zásadní životní změně a intenzivní fyzické i psychické zkušenosti, jakmile tu byly jejich děti, hodně péče a pozornosti se soustředilo pouze na ně. Cítily se až přehlíženy, přitom žena ve čtvrtém trimestru potřebuje podporu a vedení stejně jako miminko. Realita je taková, že proces hojení po porodu je stejně důležitý jako samotné těhotenství pro zdraví, štěstí a růst matky i dítěte.

Chtějí změnit mateřství k lepšímu tím, že dají matkám pomůcky, které jim umožní lépe se o sebe postarat. Uprostřed rušného rodinného života je péče o sebe často až na posledním místě. Přesto si velmi dobře uvědomují, že matce se daří dobře, pouze když je o ni postaráno. 

Proto založily Lola & Lykke, aby podpořily trvalou pozitivní společenskou změnu, která se zaměřuje na podporu zdraví a dobrých životních podmínek čerstvých maminek, aby se lépe cítily doma, v práci i v soukromé sféře. Jejich úkolem je zvyšovat povědomí a vzdělávat lidi o důležitosti zdraví matek a pozitivním poporodním uzdravení.

lola-lykke-about-cofounders