Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

LOLA&LYKKE Sada náhradních silikonových dílů

Ať už vaše pumpa potřebuje trochu zlepšit vzhled, nebo jen potřebujete další sadu na cesty, silikonová sada náhradních dílů Lola&Lykke je pro vás jako stvořená.
 
 
 
Dostupnost Skladem
210 Kč
LOLA&LYKKE Sada náhradních silikonových dílů
Snadno si obnovte svou chytrou odsávačku mateřského mléka pomocí originálních dílů Lola&Lykke.
 
Čas od času potřebuje váš výrobek facelift nebo potřebujete další sadu, kterou můžete mít s sebou na cestách: Se značkovým náhradním dílem Lola&Lykke® pro obnovu vašeho přístroje to ještě nikdy nebylo tak snadné! To vše se zárukou kvality Lola&Lykke®.
 
Co je v balení:
Balení obsahuje dvě náhradní sady (jednu sací nádobu a dva ventily pro každou sadu):
  • Silikonová sací nádoba vytváří podtlak v elektrické odsávačce mateřského mléka.
  • Silikonový ventil umožňuje mléku proudit přímo do láhve nebo sáčku na mléko.
 

Jak složit Lola Lykke Chytrou odsávačku na mléko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lola & Lykke se snaží poskytnout matkám po celém světě nové možnosti, jak převzít kontrolu nad svými individuálními zkušenostmi s mateřstvím. Navrhují a vyvíjí jedinečné produkty pro zdraví i wellness maminek. Jejich jména Lola & Lykke označují sílu, posílení postavení žen a štěstí.

Přechod do rolek matek byl pro obě zakladatelky značky velmi transformující. Navzdory této zásadní životní změně a intenzivní fyzické i psychické zkušenosti, jakmile tu byly jejich děti, hodně péče a pozornosti se soustředilo pouze na ně. Cítily se až přehlíženy, přitom žena ve čtvrtém trimestru potřebuje podporu a vedení stejně jako miminko. Realita je taková, že proces hojení po porodu je stejně důležitý jako samotné těhotenství pro zdraví, štěstí a růst matky i dítěte.

Chtějí změnit mateřství k lepšímu tím, že dají matkám pomůcky, které jim umožní lépe se o sebe postarat. Uprostřed rušného rodinného života je péče o sebe často až na posledním místě. Přesto si velmi dobře uvědomují, že matce se daří dobře, pouze když je o ni postaráno. 

Proto založily Lola & Lykke, aby podpořily trvalou pozitivní společenskou změnu, která se zaměřuje na podporu zdraví a dobrých životních podmínek čerstvých maminek, aby se lépe cítily doma, v práci i v soukromé sféře. Jejich úkolem je zvyšovat povědomí a vzdělávat lidi o důležitosti zdraví matek a pozitivním poporodním uzdravení.

lola-lykke-about-cofounders