Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Made for Moms E-book Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem ke stažení ZDARMA

Milá nastávající či čerstvá maminko,

moc Vám gratulujeme k těhotenství či narození maminka. Doufáme, že se v nové roli cítíte dobře. Samy, jako několikanásobné maminky, víme, že to je role krásná, ale pěkně náročná.

Velmi dobře si vzpomínáme na sebe, když jsme jako prvorodičky řešily vše nové kolem miminka. Jaké bylo naše překvapení na předporodním kurzu, když nám lektorka říkala o šestinedělí, očistkách či zánětech prsu. Musíme se vám k něčemu přiznat, vůbec jsme neměly tušení, o čem mluví. A těch věcí, které nás po porodu překvapily bylo ještě mnohem více.

A to byl důvod, proč jsme se rozhodly v Made for Moms vytvořit tuto malou brožurku. Aby vám třeba trochu pomohla v období šestinedělí, zodpověděla některé otázky a uklidnila vaši nejistotu.

Brožurka vznikla ve spojení s úžasnou Míšou Kalusovou a Drahou Sokolovou, spoluzakladatelkami Jemného zrození. V Jemném zrození vám pomohou prožít těhotenství a porod v lásce a klidu. Jemné Zrození vytvořilo program, který představuje moderní, ucelený a populární kurz hypnoporodu v České republice. Kurzy pořádají již od roku 2012 a situaci v České republice tak mají dokonale zmapovanou. Jejich kurz je tak přizpůsoben českému prostředí a českým ženám. 

Dostupnost Skladem
0 Kč
Made for Moms E-book Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem ke stažení ZDARMA
E book ZDARMA Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem 2
Novinka

Co v e-booku Jak zvládnout šestinedělí s úsměvem najdete?

  • Psychické změny před a po porodu

  • Fyzické změny po porodu

  • Kojení

  • Na závěr pár tipů, jak zvládnout šestinedělí s úsměvem.

    rad pro novopečené tatínky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lola & Lykke se snaží poskytnout matkám po celém světě nové možnosti, jak převzít kontrolu nad svými individuálními zkušenostmi s mateřstvím. Navrhují a vyvíjí jedinečné produkty pro zdraví i wellness maminek. Jejich jména Lola & Lykke označují sílu, posílení postavení žen a štěstí.

Přechod do rolek matek byl pro obě zakladatelky značky velmi transformující. Navzdory této zásadní životní změně a intenzivní fyzické i psychické zkušenosti, jakmile tu byly jejich děti, hodně péče a pozornosti se soustředilo pouze na ně. Cítily se až přehlíženy, přitom žena ve čtvrtém trimestru potřebuje podporu a vedení stejně jako miminko. Realita je taková, že proces hojení po porodu je stejně důležitý jako samotné těhotenství pro zdraví, štěstí a růst matky i dítěte.

Chtějí změnit mateřství k lepšímu tím, že dají matkám pomůcky, které jim umožní lépe se o sebe postarat. Uprostřed rušného rodinného života je péče o sebe často až na posledním místě. Přesto si velmi dobře uvědomují, že matce se daří dobře, pouze když je o ni postaráno. 

Proto založily Lola & Lykke, aby podpořily trvalou pozitivní společenskou změnu, která se zaměřuje na podporu zdraví a dobrých životních podmínek čerstvých maminek, aby se lépe cítily doma, v práci i v soukromé sféře. Jejich úkolem je zvyšovat povědomí a vzdělávat lidi o důležitosti zdraví matek a pozitivním poporodním uzdravení.

lola-lykke-about-cofounders