Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Lola&Lykke Průvodce kojením pro čerstvé maminky ke stažení ZDARMA

Z mnoha věcí, které jsou pro čerstvou maminku náročné, je kojení určitě jednou z nejtěžších zkoušek. Ano, je to naprosto přirozený a intuitivní proces, který matky (lidské i ty zvířecí) provádějí už odjakživa, ale na druhou stranu to může být komplikovaný, nervy drásající a rozrušující zážitek, zejména pokud s ním teprve začínáte. Ať už se však obáváte čehokoli, máte jakékoliv potíže nebo otázky, tento průvodce vás s velkou částí témat, která o kojení potřebujete vědět, provede.

 

 

Dostupnost Skladem
0 Kč
Lola&Lykke Průvodce kojením pro čerstvé maminky ke stažení ZDARMA

Co v průvodci Duševní kojením pro čerstvé maminky najdete?

  • Základy kojení
  • Časté problémy při kojení
  • Pomůcky ke kojení
  • Odsávání a skladování
  • Jídelníček při kojení
  • Kojení a vaše duševní zdraví
  • A další

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lola & Lykke se snaží poskytnout matkám po celém světě nové možnosti, jak převzít kontrolu nad svými individuálními zkušenostmi s mateřstvím. Navrhují a vyvíjí jedinečné produkty pro zdraví i wellness maminek. Jejich jména Lola & Lykke označují sílu, posílení postavení žen a štěstí.

Přechod do rolek matek byl pro obě zakladatelky značky velmi transformující. Navzdory této zásadní životní změně a intenzivní fyzické i psychické zkušenosti, jakmile tu byly jejich děti, hodně péče a pozornosti se soustředilo pouze na ně. Cítily se až přehlíženy, přitom žena ve čtvrtém trimestru potřebuje podporu a vedení stejně jako miminko. Realita je taková, že proces hojení po porodu je stejně důležitý jako samotné těhotenství pro zdraví, štěstí a růst matky i dítěte.

Chtějí změnit mateřství k lepšímu tím, že dají matkám pomůcky, které jim umožní lépe se o sebe postarat. Uprostřed rušného rodinného života je péče o sebe často až na posledním místě. Přesto si velmi dobře uvědomují, že matce se daří dobře, pouze když je o ni postaráno. 

Proto založily Lola & Lykke, aby podpořily trvalou pozitivní společenskou změnu, která se zaměřuje na podporu zdraví a dobrých životních podmínek čerstvých maminek, aby se lépe cítily doma, v práci i v soukromé sféře. Jejich úkolem je zvyšovat povědomí a vzdělávat lidi o důležitosti zdraví matek a pozitivním poporodním uzdravení.

lola-lykke-about-cofounders