Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

E-BOOKs ke stažení ZDARMA

GESTAČNÍ PRŮVODCI: A PO PORODU, KOJENÍ A PO NĚM!

Vítejte v sekci našich e-průvodců! Vytvořili jsme pro vás průvodce ve formátu PDF ke stažení, které se týkají jak základních zdravotních problémů, tak i zotavení po císařském řezu či průvodce duševním zdravím po porodu. Postupně budeme naše průvodce rozšiřovat o další a další témata.

Chceme zajistit, aby maminky a budoucí maminky měly snadný přístup k informacím založeným na důkazech, aby se cítily připravené na těhotenství, porod i další období a mohly činit informovaná rozhodnutí a přistupovat k mateřství s důvěrou. Sdílejte prosím tyto příručky se svými přáteli a skupinami maminek. Když nám cestu ukáže někdo, kdo si tím prošel, je celá tato cesta mateřstvím o něco méně matoucí a mnohem zábavnější.


Snímek obrazovky 2022-02-10 v 22.29.46 

PRŮVODCE DUŠEVNÍM ZDRAVÍM V TĚHOTENSTVÍ I PO NĚM

 Najděte způsoby, jak zvládat své emocionální zdraví během těhotenství a po něm. Tento elektronický průvodce obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli postarat o svou pohodu - od příznaků duševního zdraví až po péči o sebe sama.

   

Snímek obrazovky 2022-02-10 v 22.43.57

PRŮVODCE ZOTAVENÍM PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU

 Pokud jste podstoupila nebo se chystáte podstoupit císařský řez, možná byste se o sebe měla více starat, abyste se rychle a zdravě zotavila. Zde se   dozvíte, co vás čeká před zákrokem, jak se vaše tělo hojí po operaci, nejčastější dotazy a další informace.

 

Snímek obrazovky 2022-03-31 v 13.12.07PRŮVODCE KOJENÍM PRO ČERSTVÉ MAMINKY

Z mnoha věcí, které jsou pro čerstvou maminku náročné, je kojení určitě jednou z nejtěžších zkoušek. Ano, je to naprosto přirozený a intuitivní proces, který matky (lidské i ty zvířecí) provádějí už odjakživa, ale na druhou stranu to může být komplikovaný, nervy drásající a rozrušující zážitek, zejména pokud s ním teprve začínáte. Ať už se však obáváte čehokoli, máte jakékoliv potíže nebo otázky, tento průvodce vás s velkou částí témat, která o kojení potřebujete vědět, provede.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení