Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Jak jsme pro Vás vybíraly produkty

Dobrý den, milé čtenářky a čtenáři,

V úvodu na Vás máme jednoduchou otázku. Zažili jste vztah na dálku? Pokud ano, tak jistě víte, kolik energie a úsilí udržení takového vztahu, na kterém Vám záleží, stojí. A i my dvě takový vztah máme. Tím, že Markéta žije část roku v Seattlu a Monika v Praze, musely jsme najít vhodný časový prostor, který by vyhovoval nám oběma. Tak aby děti spaly, byly jsme doma a hlavně byly obě dvě vzhůru a plné energie. Občas to byly opravdu nervy. Ne vždy se všechny podmínky podařilo sloučit a tak nám běžně do skypových telefonátů něco říkal Ondrášek (syn Markéty).  

Dále jsme potřebovaly OBĚ vyzkoušet vše, co nám přišlo vhodné pro naše balíčky. V tuto chvíli bychom měly poděkovat všem známým, kteří cestovali mezi Seattlem a Prahou a také poště, která vzorky neztratila. Což považujeme za velký úspěch.

Ať šlo o kosmetiku Bloom and Blossom, termosky, vonné vosky či různé barvy dárkové krabice, VŠE prošlo našima rukama, bylo řádně použito a používá se i nadále. My naše produkty totiž milujeme!

Náš vztah na dálku je náročný, ale také je překrásný, nabíjí nás energií, radostí a dělá nás šťastné. A o to jde snad v každém vztahu. Ať už je to vztah romantický, přátelství nebo obchodní partnerství.

Děkujeme že Vás máme,

Markéta & Monika

Made for Moms

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení