Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 000 Kč do Zásilkovny, Balíkovny, nad 2 500 Kč Zásilkovna kurýr a ČP na poštu, nad 3 000 Kč ČP do ruky, PPL a zásilky na Slovensko.

Příběh značky Tincture

Náš příběh
Značka TINCTURE vznikla z čisté vášně.
 
Jako matka čtyř dětí jsem všude hledala vysoce účinné, netoxické čisticí prostředky, které by byly naprosto bezpečné pro celou rodinu včetně našich domácích mazlíčků a které by nezhoršovaly onemocnění mých dětí, jako je astma a ekzémy.
 
Hledala jsem výrobky, které by byly bezpečné, účinné a zároveň jsem nechtěla, aby celý dům voněl octem!
 
Než jsem se pustila do vývoje TINCTURE, otestovala jsem všechny výrobky na trhu. Zkontrolovala jsem jejich účinnost a seznam složek a zjistila jsem, že jsou šokující. Většina čisticích prostředků obsahuje složky škodlivé nejen pro životní prostředí, ale i pro naše zdraví a pohodu.
 
V TINCTURE jsme věnovali pozornost každé jednotlivé složce. Používáme pouze ty, které jsou 100% přírodní, udržitelné a netoxické.
 
Angelika, zakladatelka společnosti TINCTURE

Snímek obrazovky 2022-06-21 v 14.43.43Inspirace
Vážíme si našich tradic a dědictví. Všechny naše směsi jsou inspirovány starobylou klášterní moudrostí o účinných rostlinách a jejich vlastnostech.
 
Využíváme sílu přírody k čištění, ochraně, obnově a povznesení vašeho domova bez použití umělých nebo syntetických složek.
 
 
 
Snímek obrazovky 2022-06-21 v 14.45.35
Výrobky vyrobené matkami
Esenciální oleje jsou součástí výrobků, aby zlepšily nejen jejich výkon, ale také naši pohodu.
 
Botanické výtažky jsou rostlinné složky, které se používají k přirozenému rozkladu mastnoty a nečistot.
 
Aktivní stříbro se běžně používá ve zdravotnictví a je známou antimikrobiální látkou. Stříbro používáme v materiálu láhve, abychom zajistili, že zůstane po celou dobu bez bakterií.
 
Chcete vyzkoušet některých z voňavých produktů této značky? Celou kolekci najdete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení