Doprava ZDARMA po ČR pro objednávky nad 2 500 Kč na výdejní místa, nad 3 500 Kč doručení na adresu a zásilky na Slovensko.

Vánoční/Mikulášské balíčky pro babičky a dědečky

Rok se s rokem sešel a my se opět s radostí zapojujeme do krásné akce, vánoční balíčky pro babičky a dědečky. Většinu roku se zaměřujeme na maminky a jejich děti. Ale není to jediná skupina, na kterou bychom myslely. S láskou vzpomínáme na naše babičky a dědečky a s radostí uděláme radost ostatním. Tuto milou aktivitu zastřešuje Nadační Fond ÚSMĚV SENIORŮM. My jsme poslaly 60ks našich bestsellerů a opravdu doufáme, že udělají obdarovaným radost. 

 

Nejsilnějším lékem na stáří, je láska... 
John Stuart Mill

Dle statistik je v České republice nyní více jak 2 000 000 seniorů, tedy okolo 20% obyvatel. To je opravdu velké číslo. Bohužel ne každý senior má to štěstí, že může být plně aktivní, nebo dokonce, že má funkční a dostatečně velkou rodinu, která se o něj dokáže postarat.  

Mnoho seniorů je tak umístěno v různých typech domovů s pečovatelskou službou, kde je nejčastěji trápí pocit samoty, i přes veškerou snahu personálu. A proto je tu NF Úsměv seniorům, jejíž hlavní snahou je co nejvíce dní s úsměvem pro naše babičky, a dědečky...